Management Site bestaat 10 jaar

Door: Bert Overbeek Gepubliceerd op 02 nov, 2008 in de rubriek Kennismanagement, MD-wel-en-wee

Opleiding

Boek van de week

Management Site (www.managementsite.nl) bestaat 10 jaar en daarmee feliciteren we de redactie onder leiding van Willem Mastenbroek en Gyuri Vergouw van harte mee. Het is een zeer bijzondere prestatie om een website te maken die zoveel bezoekers trekt.
JongeBazen is een partnerlink van Management Site, een soort dochteronderneming. De site is als het ware de moeder van onze weblog. We kunnen dan ook niet voorbijgaan aan het heugelijke feit dat de pioniers van Management Site geslaagd zijn in hun onderneming. Al jaren is Management Site een vaste waarde voor managers. Gezaghebbend, richting gevend en bepalend.
JongeBazen heeft altijd zeer goede betrekkingen onderhouden met de eigenaars van Management Site. Onze weblog heeft tegenwoordig 10 000-15 000 lezers per maand en daar heeft Management Site een niet te onderschatten aandeel in gehad. In brieven en mailings aan klanten heeft Management Site altijd melding gemaakt van onze postings en artikelen.
Mede hierdoor is JongeBazen zo’n succes geworden. Wat ons in de gelegenheid stelt om u te attenderen op het feit, dat u kostenloos lid kan worden van de JongeBazen-groepen op Hyves (www.jongebazen.hyves.nl) en Linked-in. We heten u van harte welkom en danken ManagementSite nogmaals voor hun bijdrage aan onze ontwikkeling.

Tags: ,

Uw reactie op deze bijdrage

  • Alle reacties die zich houden aan onze Code of conduct worden opgenomen.
  • Na het plaatsen kunt u uw reactie nog 30 minuten aanpassen.

Over JongeBazen.nl

Rond de 150 000 mensen wisten in 2011 de weg naar de weblog www.jongebazen.nl te vinden. Dat is gemiddeld tussen de 400 en 500 per dag. Een stevig aantal voor een weblog. Jongebazen is officieel een weblog voor studenten en managers tot 35 jaar, maar wordt ook erg veel gelezen door oudere managers, trainers en personal coaches.

Verantwoordelijk voor deze blog is Bert Overbeek. Op zijn website www.pitchersupport.com wordt duidelijk wat hij doet: als interim manager, trainer of coach  vergroot hij de veiligheid voor mensen bij veranderingen, waardoor die sneller gaan.

Redactie