Wat irriteert jou ontzettend, als je werkt?

Door: Bert Overbeek Gepubliceerd op 23 jun, 2008 in de rubriek Kennismanagement, MD-wel-en-wee, Trage stromen

Opleiding

Boek van de week

Vacatures

Search & Solve Recruitment Services
StepStone BV

We hebben allemaal wel eens irritaties aan dingen die onze werkprocessen vertragen. Hieronder is er ruimte voor jullie om er één te noemen. Er is echter één maar…

Je moet een oplossing bieden voor het probleem van de vorige reactie.
Die schrijft bijvoorbeeld dat hij zo’n last heeft van het urenregistratiesysteem op zijn werk. En hij schrijft ook waarom. Jouw reactie wordt dan:
‘Ik geef de vorige briefschrijver de tip om…. En nu mijn irritatie:…’

Tags: , ,

1 Reactie

Ted: 3 jul 2008

Ik geef de vorige briefschrijver de tip om… in ieder geval de eerste reactie voor te koken, of zelf een irritatie te noemen, zodat deze 'kettingbrief' op gang komt.

En nu mijn irritatie: opdrachtgevers die, ook al blijkt uit (tussen)evaluaties dat ze bijzonder tevreden zijn over geleverd werk, toch niet op tijd betalen. Ik benadruk bij intake en aanvang van projecten dat ik mijn uiterste best doe om goed werk te leveren in ruil verwacht ik ook tijdige betaling. Ook herinner ik opdrachtgevers meestal persoonlijk en niet alleen per brief aan verstreken betaaltermijnen.
Goed werk leveren zoals afgesproken, ik wil tijdige betaling zoals afgesproken. Ik erger me mateloos aan het niet nakomen van betalingstermijnen.

Uw reactie op deze bijdrage

  • Alle reacties die zich houden aan onze Code of conduct worden opgenomen.
  • Na het plaatsen kunt u uw reactie nog 30 minuten aanpassen.

Over JongeBazen.nl

Rond de 150 000 mensen wisten in 2011 de weg naar de weblog www.jongebazen.nl te vinden. Dat is gemiddeld tussen de 400 en 500 per dag. Een stevig aantal voor een weblog. Jongebazen is officieel een weblog voor studenten en managers tot 35 jaar, maar wordt ook erg veel gelezen door oudere managers, trainers en personal coaches.

Verantwoordelijk voor deze blog is Bert Overbeek. Op zijn website www.pitchersupport.com wordt duidelijk wat hij doet: als interim manager, trainer of coach  vergroot hij de veiligheid voor mensen bij veranderingen, waardoor die sneller gaan.

Redactie