KPN, wat werken daar toch voor mensen?

Door: Bert Overbeek Gepubliceerd op 18 feb, 2010 in de rubriek Trage stromen
Kennisbank onderwerpen: Leidinggeven, Netwerken

Opleiding

Boek van de week

Agenda

Opleiding

Snel en diepgaand leiderschap ontwikkelen in drie maanden. Ontwikkel je van een 'leider van volgers' naar een 'leider van leiders'! Drie Seminars Deelname aan een Mastermind groep (10[...]

Er zijn soms van die kleine ergernissen. Neem deze. Ik was een vaste waarde in het Hetnet-bestand. Nu is dat (uiteraard ongevraagd) KPN geworden en die hebben wel een leuke advertentiecampagne, maar daar houdt ook alles mee op. Dus dat zal wel opzeggen worden. In crisistijd wordt alle zakkerigheid gekoesterd, zogenaamd omdat het een duurzame waarde vertegenwoordigd, maar het is noch Hetnet, noch KPN gelukt om dit type dagelijkse bericht te voorkomen, ondanks herhaaldelijke mailwisselingen van mijn kant. Wat werken daar toch voor mensen? Nou ja, geniet maar even mee want het is eigenlijk best om te lachen.

Dit is een bericht van NetMail Webmail Administratie team.

Wij zijn contact met u op om u te informeren dat onze Account Review Team
geïdentificeerd sommige ongewone activiteiten in je hetnet.nl e-mail account.

Als gevolg hiervan zal de toegang tot uw rekening worden beperkt in
overeenstemming met de
hetnet.nl Online gebruikersovereenkomst.

Uw account toegang, vanaf vandaag zal beperkt blijven tot deze kwestie
opgelost.

Voor uw account niet te worden geschorst of verwijderd, moet u update
uw account door uw hetnet.nl webmail gegevens hieronder opgesomd:

* Gebruikersnaam :…….
* Wachtwoord …….
* Inloggen http:// (optioneel)
* E-mail Alternate ……

U ontvangt een bevestiging alfanumerieke nieuw wachtwoord naar uw
mits alternatief e-mailadres, die geldig zijn in deze periode
en kan worden gewijzigd na het proces.

Bedankt voor uw medewerking!
Waarschuwing Code: VX2G99AAJ

Tags: , ,

Uw reactie op deze bijdrage

  • Alle reacties die zich houden aan onze Code of conduct worden opgenomen.
  • Na het plaatsen kunt u uw reactie nog 30 minuten aanpassen.

Over JongeBazen.nl

Rond de 150 000 mensen wisten in 2011 de weg naar de weblog www.jongebazen.nl te vinden. Dat is gemiddeld tussen de 400 en 500 per dag. Een stevig aantal voor een weblog. Jongebazen is officieel een weblog voor studenten en managers tot 35 jaar, maar wordt ook erg veel gelezen door oudere managers, trainers en personal coaches.

Verantwoordelijk voor deze blog is Bert Overbeek. Op zijn website www.pitchersupport.com wordt duidelijk wat hij doet: als interim manager, trainer of coach  vergroot hij de veiligheid voor mensen bij veranderingen, waardoor die sneller gaan.

Redactie